Informace

info@kolorymeksyku.pl
+48 570 991 770 (v hod.: 9-17)

Rozhodně nezapomeňte navštívit také:

Marocké umyvadla a obklady

Umyvadla na desku

Alejandra - Mexická mísa válcovitá

Umyvadla na desku
  • Dostupnost: 1
  • Cena: €365,-

| více

Rozměry:

40 cm x 13,5 cm

Typ montáže umyvadla: na desku

Vzory na desku jsou odolné vůči oděrkám, čištění a blednutí.

Product details

Toto umyvadlo je v našem obchodě výjimečným produktem. Ze všech dostupných umyvadel, které nabízíme, je umyvadlo typu "oblá mísa" nejokázalejším produktem a vzbuzuje nejvíce emocí. Na vnější i vnitřní straně mísy se nacházejí ručně malované vzory. Díky jejímu plochému a oblému tvaru jsou již na první pohled dobře viditelné všechny vzory (jak ty vnitřní, tak i ty nacházející se vně mísy). Umyvadlo je ručně zdobené, díky čemuž je každý kus jedinečným dílem mexických umělců.

Rozměry umyvadla jsou znázorněny na obrázku v galerii snímků tohoto produktu. Umyvadlo je dostatečně hluboké, aby tekoucí voda nestříkala a nevylévala se za jeho okraje. Vzhledem ke skutečnosti, že umyvadlo je zdobeno ručně, může se zaslané zboží mírně lišit od toho, jež je zobrazeno na snímcích. Umyvadla na snímcích se lesknou z důvodu dopadajícího světla.

Toto exkluzivní umyvadlo je vykonáno při použití tradiční techniky Talavera a pochází z malého města Dolores Hidalgo v centrální části Mexika. Technika Talavera je charakteristická svým bohatstvím vzorů a intenzitou barev. Každé umyvadlo je jedinečné a jistě zvýrazní výjimečný charakter Vaší koupelny. Stojí za doplnění, že tento typ umyvadla vznikl speciálně na naši objednávku. Podobná umyvadla tudíž nenajdete v žádném jiném obchodě.

Vzory na umyvadlech jsou odolné vůči oděrkám, čištění a blednutí.
Dodání během několika dnů. Zboží je možné vrátit.

  • Doporučit produkt

Ciekawe i modne umywalkiPłytki cementowe

Accessories

In this category we also recommend