Kategorie

Informace

info@kolorymeksyku.pl
+48 570 991 770 (v hod.: 9-17)

Rozhodně nezapomeňte navštívit také:

Marocké umyvadla a obklady

O nás

Barvy Mexika

Obchod Barvy Mexika byl založen v dubnu 2009. Nabízíme originální umyvadla, ručně malované obklady a dlaždice vyráběné v Mexiku, retro baterie, terakoty, měděné vany a umyvadla.

 


 
Proč nakupovat u nás

Níže uvádíme důvody, proč se vyplatí nakupovat zboží v našem obchodě.

1. Originální produkty

Oryginalne Produkty

Jsme jediný polský obchod nabízející tak širokou škálu originálních produktů přímo z Mexika. Vše, co u nás najdete, je ručně vyrobeno mexickými řemeslníky. Díky tomu je každý produkt unikátní. Vše je navíc vyráběno v souladu s dávnými tradicemi. Originální vzory jsou po právu chloubou mexických umělců. Naše produkty vyplní každý domov jedinečnou atmosférou a všechny překvapí rozsahem barev a vzorů. To, co nabízíme, není pro každého. Naše produkty jsou určeny těm, kteří dokážou ocenit jedinečnost ruční výroby a výjimečný nádech mexického řemesla.

2. Kvalita a bezpečnost výrobků

Certyfikaty CE

Všechny naše výrobky jsou nejvyšší kvality a pochází z pečlivě vybraných dílen. Žádné levné napodobeniny nebo dokonce zdraví nebezpečné produkty u nás nenajdete. Kvalitu a odolnost umyvadel, keramických i měděných, či ozdobných dlaždic zaručují evropské certifikáty bezpečnosti (označeno symbolem CE). Odolnost vzorů vůči setření je charakteristickým rysem umyvadel typu Talavera. Jednotlivé barvy jsou obsaženy v silné vrstvě glazury. Díky tomu nedochází k blednutí, oděrkám nebo přebarvení. Naše výrobky jsou vytvořeny ze 100% přírodních a pro zdraví bezpečných surovin. Barvy, jež jsou během výroby používány, nejsou zdraví škodlivé (bezolovnaté barvy). Měď má naopak přirozené antibakteriální vlastnosti.


3. Možnost vrácení zboží


Našim klientům nabízíme možnost vrácení zboží bez udání důvodů. Uvědomujeme si, že zařízení kuchyně či koupelny není jednoduché a pouhé snímky nemusí být ke konečnému rozhodnutí postačující. Proto je u nás možné zboží vyměnit za jiné nebo požádat o vrácení peněz v ustáleném termínu. Níže uvádíme, jak zboží vrátit.


4. Poradenství

Rádi Vám pomůžeme s výběrem jednoho z bytových architektů, s nimiž spolupracujeme. Ten Vám následně ukáže, jak zařídit interiér podle Vašich přání a finančních možností. Na našich stránkách najdete také galerii snímků interiérů v mexickém stylu, které mohou být inspirací pro Vaše projekty.

 

Proč se vyplatí kupovat u nás a ne přímo z Mexika

Kromě nabídky originálních výrobků nejvyšší kvality nám záleží také na tom, abyste byli spokojeni s našimi službami, včetně našich cen. Výrobky, které nabízí konkurence, jsou v některých případech levnější než ty naše. Neznamená to však, že Vás jejich objednávka vyjde levněji. Díky tomu, že kupujete u nás, máte jistotu, že:

1. Neplatíte clo (clo se počítá na základě ceny zboží a dopravy).

2. Neplatíte daň navíc (daň se načítá dle ceny zboží, dopravy a cla). Daň je připočtena na hranici. Ceny, které uvádí konkurence (pokud je zboží odesíláno z Mexika), nezahrnují tento skrytý poplatek. U nás je tento poplatek již v ceně.

3. Zboží je doručeno během několika dní.

4. Zboží můžete bezplatně vrátit (bez udání důvodu), reklamovat nebo vyměnit za jiné, pokud Vám neodpovídá vzor nebo model.

5. Máte jistotu, že Váš nákup proběhne bezpečně; např. díky platebnímu systému PayPal.

6. Vždy se můžete spolehnout na naši pomoc a v případě větších objednávek pro Vás máme i slevy.


Přejeme příjemný nákup,
Jan Toczyski
Majitel obchodu Barvy Mexika