Informace

info@kolorymeksyku.pl
+48 570 991 770 (v hod.: 9-17)

Rozhodně nezapomeňte navštívit také:

Marocké umyvadla a obklady

Umyvadla na desku » Plochý Umyvadlo

Ynes - Mexická mísa barevné

Umyvadla na desku » Plochý Umyvadlo
  • Dostupnost: 1
  • Cena: €339,-

| více

Rozměry:

44 cm x 35,5 cm x 15 cm

Typ montáže umyvadla: na desku

Product details

Exkluzivní umyvadlo na desku typu plochá mísa. Umyvadlo má ručně malované vzory nejen uvnitř, ale také vně mísy. Její unikátní tvar pak podtrhuje její výjimečnost a originální charakter. Umyvadlo je vytvářeno a zdobeno ručně, díky čemuž je každý kus jedinečným dílem mexických umělců.

Umyvadlo typu plochá mísa je stavěno na desku. Jeho spodní část je ovšem zapuštěná pod úroveň desky. Umyvadlo je možné zapustit do jakékoli hloubky pod úrovní vnější zdobené části. Rozměry umyvadla jsou znázorněny na obrázku v galerii snímků tohoto produktu. Vzhledem ke skutečnosti, že umyvadlo je zdobeno ručně, může se zaslané zboží mírně lišit od toho, jež je zobrazeno na snímcích. Umyvadla na snímcích se lesknou z důvodu dopadajícího světla.

Toto exkluzivní umyvadlo je vykonáno při použití tradiční techniky Talavera a pochází z malého města Dolores Hidalgo v centrální části Mexika. Technika Talavera je charakteristická svým bohatstvím vzorů a intenzitou barev. Každé umyvadlo je jedinečné a jistě zvýrazní výjimečný charakter Vaší koupelny.

Vzory na umyvadlech jsou odolné vůči oděrkám, čištění a blednutí.
Dodání během několika dnů. Zboží je možné vrátit.

  • Doporučit produkt

Ciekawe i modne umywalkiPłytki cementowe

Accessories

In this category we also recommend